| bubuliina_4005 a întrebat:

Am parul saten deschis, ochii caprui-verzi.As dori un sfat in legatura cu ce culoare de par m-ar ajuta sa imi scot in evidenta ochi verzi! Multumesc

6 răspunsuri:
| Bubbles17 a răspuns:

Mie mi se pare ca arata frumos par roscat(deshis) cu ochii verzi :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. M-am vopsit bruneta si cred ca este ok...acuma despinde si de tenul tau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai trasaturi frumoase, sincer mi se pare ca ti se potriveste orice culoare. La coafor daca intrebi ai sa vezi ca jumate din stilisti iti vor spune sa te faci blonda, cealalta jumatate bruneta. Asta pentru ca ti se potriveste cam orice. Nu ma crede pe cuvant, tu vopseste-te cum iti place ca rau nu are cum sa iti stea.

| bubuliina_4005 explică:

Am tenul destul de deschis mediu

| bubuliina_4005 explică:

Multumesc frumos de raspunsuri, cred ca am sa aleg blondul totuji

| adytza28 a răspuns:

Am si eu ochii vrzi-caprui si am fost vopsita blonda si mii scotea in evidenta, dar un par blond este mai greu de intretinut