| BuBuMtti a întrebat:

Ce sa fac sa-mi iasa culoarea ochilor in evidenta? Am parul saten deschis si ochii verzi.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Poarta o esarfa de o culoarea apropiata nuantei tale de culoare a ochilor, daca sunt mai inchisi poarta mai deschis, daca mai deschis poarta mai inchis.Sau machiazate. Ochii verzi sunt pusi in evidenta folosind culori de castaniu, violetul intens, violetul pruna, verdele pamantiu si maroul.

7 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Idem/:X

| Sophie90 a răspuns:

Pai poti sa te machezi ca sa iti iasa in evidenta ochi

| Vögeln a răspuns:

Pai poti sa te machezi. si eu am ochii verzi... si de obicei ma dau cu maro sau negru, nu are lagatura cu parul...(asa cred eu)
Funda?

| EllaBååå a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te machezi mai strident cu contur si sa nu iti mai dai cu fond de ten. fundita:d

| medyth a răspuns:

Lasati parul desprins dati cu fard verde sau roz sau alb puneti cercei lungi ruj roz sau rosu puneti o clama intr-o parte de preferabil ceva cu inmioare sau floricele sau cu glamuretz dati cu rimel si creion de ochi funda?

| AndreDeeaA a răspuns:

Sa te dai cu fard mov si cu eyeliner negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt saten-blondut si am ochii verzi, dar dragahappy nu te grabi ca fiecare te va place asa cum iesi, indiferent de cum aratihappy si mie imi plac foarte mult ochii verzi si eu as vrea sa imi iasa in evidenta, incearca sa te imbraci in haine colorate(eu ma imbrac in toate culorile, indiferent cat de nebunesc si ciudat ar fihee hee ), ma dau cu rimel, chiar intenssmug si prinde-ti parul putin la spate ...si restul lasati-l sa curga in jos(daca il ai catusi de putin lung)happy