| PrecioussGirl a întrebat:

Buna!
Am parul saten deschis (pana deasupra fundului), ochii verzi si as dori sa fac o schimbare de look.
As dori sa ma tund si sa imi vopsesc parul in umbre.
Ca si culoare eu ma gandeam la un lila dar nu stiu ce culoare s-ar prinde mai bine pe parul meu. Ideea este ca nu vreau sa-l decolorez si nici nu am mai facut vreun experiment de genul pana acum. Asa ca apelez la fetele care au aceasta culoare de par si care au facut vreun experiment de genul. Cu ce anume v-ati vopsit si ce culoare s-a prins bine pe par fara decolorare?
Ma intereseaza ceva permanent.

2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Salut,
Eu am părul roz. Da se şterge vopseaua la 5 spălări. Eu m-am dus la salon.
O zi bună!

| HelenElen a răspuns:

Incearca albastru se vede mult mai bine decat acel mov lila si eu am parul saten si asa am eu parul