| maya_1225 a întrebat:

Cu ce pudra as putea sa imi decolorez parul brunet? ca apoi sa ma vopsesc o culoare mai deschisa, un saten ceva.sa ma tund inainte de vopsit sau dupa? funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| elenaborosoiu a răspuns:

Pai.daca il decolorezi cu pudra nutine. daca vrei sa il decolorezi trebuie sa te gandesti bine inainte pentru ca daca vrei ca sa dureze mai bine dutee la coafor sa te decoloreze.sa te vopseasca si sa te tunda.nu uita ca tel mai frumos par este cel natural