| sweetela a întrebat:

Am parul saten deschis si vreau sa ma vopsesc intr-o culoare "diferita" gen un verde inchis sau mov inchis...am tenul deschis si ochii verzi si vreau sa se potriveasca intrutotul dar atunci cand imi creste parul sa nu se vada urat cu satenul la radacini. funda

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca nuantatoarele de la loncolor ( nuanta v3 de exemplu ), se estompeaza frumos si nu ramai cu o culoare aiurea in par ca in cazul vopselei care necesita reaplicare. Daca ai de gand sa te vopsesti cred ca ti-ar sta superb aramiu sau rosu bordo, dar culorile astea se intretin foarte greu. Poti sa te rezumi la nuantatoare roscate.

1 răspuns:
| JackTD a răspuns:

Nu te sfatui sa te vopsesti...
Insa o culoate frumoasa poate sa fie verde/albastu sau rosu
Ai 3 variante