| CristalClear a întrebat:

Buna!

Am parul saten foarte inchis, aproape brunet.As vrea sa-mi fac niste suvite temporare mov si am trei intrebari:

1.Cum as putea sa mi le fac fara sa decolorez parul?

2.Se potriveste culoarea?

3.Acele spray-uri de la coafor sunt bune? Cam cat dureaza?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Acele sprayuri se duc la prima spalare, mai bine iti recomand suvite ce le poti cumpara din oras se gasesc toate culorile si se sprind la baza radacinei. Eviti produsele nocive pentru schimbarea paruluiwinking.

2 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Buna, eu m-am vopsit mov odata cand eram mai mic.am parul saten-saten deschis. Mi-am decolorat parul inainte cu apa oxigenata, dupa aceea mi-am dat cu vopsea "Wella, nr 7.5 mouve-green". Anul acesta s-a facut un coleg de-al meu verde-albastru dar s-a decolorat cu pudra luata de la farmacie. Succes

| Issa_3404 a răspuns:

Nu cred ca poti pentru ca ai parul inchis la culoare` :d si eu am vrut sa imi fac suvite cu albastru de metilen`.dar in zadar`...a trebuit sa imi decolorez cateva suvite` happy :*