| Ellutza16 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor. Pai. as vrea sa ma vopsesc un saten mai deschis eu stiu. cenusiu sau ciocolatiu mentionez ca parul meu natural e saten inchis. insa am fost vopsita brunet de vreo 2 ori si mi s-a dus culoarea dar acum in parul meu este saten si la soare am suvite care bat spre roscat nu sunt sigura daca prinde culoarea asta deschisa. nu as vrea sa-l decolorez pentru ca am si parul cret si l-as strica straight face

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu trebuie sa te vopsesti de tot poti sa iti faci niste suvite blonde sau roz sau roscate sau sa iti faci varfurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il vei strica daca iti iei un decolorant si ill tii un 25 min, deschide parul suficient cat s aprinda nuanta mentionata d etine.Secretul e sa nu il aplici pe scalp ci doar pe lungime.

| Andreyok a răspuns:

Nu te vopsi. E mai bine pentru sanatatea parului tau.

| Mariamarii82 a răspuns:

Nu te vopsi. Poate iti sta bine asa cum esti.
Si in plus e mai bine pentru parul tau.
Va fi mai luminos si cu mai mult volum! happy