| georgianadeea a întrebat:

Am parul saten si putin filat(in fata cateva suvite imi ajung putin peste barbie). As vrea sa imi vopsesc parul in stilul ombre ( cu varfuri blonde ) si nu stiu daca as putea sa il fac asa daca e filat.

2 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Poti, dar trebuie sa te faca cineva caruia ii place lucrul de migala.

| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Da,bineinteles ca poti.Filatul este de fapt subtierea suvitei si,, scaderea" volumului.Nu are treaba cu vopsitul.Doar nu vrei sa iti faci un ombre,, drept", se vede urat contrastul.Fa-ti ceva gen derade, natural.Acum depinde si ce nuanta vrei sa iti faci, daca te faci acasa sau la salon. Uite cam ce iti recomand eu:
https://rofashion.wordpress.com/2011/10/20/un-nou-trend-groaznic/

Scuze,articol nepotrivitlaughing dar pozele sunt relevante.