| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna seara TPU! :Xlove struck Fetelor... Am diferite culori in cap laughing o parte e satena cateva suvite blonde laughing si putin roscat pe la varfuri >:" Deci practic eu vreau sa ma vopsesc, si bruneta pe la radacini thinking Paru meu natural e Saten deschis, si vreau sa ajung iar la el, si nu vreau sa-mi nenorocesc parul, vreau un saten-blond cum are Meisi Miss din Jonas Broathers in L. A. laughing

Care sti barem o firma d'asta buna dati-mi si mie poza cu virgula culoarea [cutia] numele / pretul happy

Nu prea as vrea sa ma duc la coafor, imi e frica uneori laughing
Funda+Vot GARANTAT tongue

1 răspuns:
| äπđÿ a răspuns:

Nu stiu nimic in ce ai prezentat mai sus
Nu sunt nici fata rolling on the floor)))
dar vreau sa precizez ca tie ti'ar sta mai bine
daca te'ai mai face si cu putin mov thinking portocaliu
hai ca poti :X:X:X:X inca un pic si devi curcubeuuuu :X:X:X rolling on the floor)
GLUMESC :X rolling on the floor)
bft :*