| Elyen a întrebat:

TPU! Am parul saten inchis si am cateva suvite blonde. As vrea sa ma vopsesc, sa scap de suvite, pentru ca au crescut radacinile, si sa ajung la o nuanta ceva mai deschisa decat a mea, un saten deschis... Se poate? Am parul lung, astept sfaturi big grin. multumesc mult

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

De obicei pe parul natural nevopsit se prinde orice culoare, pana si blondul. acum depinde cat de inchis e parul tau. e posibil sa se prinda, mai ales ca nu e ceva extrem. as spune totusi sa iti iei o nuanta mai deschisa decat vrei tu avand in vedere ca parul tau e inchis.

| AndraNicoleta a răspuns:

Ar trebui sa se poata. Incearca o vopsea de la L'oreal pentru ca au si decolorant in componenta.
Bafta!

| Vio199 a răspuns:

Mai bine decat sa ne ceri noua sfatul mai bine te-ai duce la un coafor, doamnele de acolo sunt experte si doar daca ai intreba nu cred ca ar costa nimic doar tupeu sa aiwinking depinde si de tipul parului si de mai multe...:*