| cristina_1661 a întrebat:

Am parul saten si vreau sa imi fac suvite colorate (albastru, verde, mov). Nu vreau sa fie permanente si nu vreau sa imi decolorez parul. Plus, nu as vrea sa cheltuiesc prea mult. Sfaturi? big grin

8 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Incearca cu violet de gentiana, dar sa iti pui un prosop pe perna atunci cand dormi, altfel se va pata. laughing

| Cristary a răspuns:

Poti sa-ti iei sampon colorant, culoarea dispare la vreo 3 spalari.
Alege marca Kallos, e foarte buna! http://www.eternal.ro/......i-584.html
Pa-Pa!

| Casandra a răspuns:

La selgros este la 6 lei si ceva un sprai de par si nu e permanent...cand te speli se duce

| Danasilvia a răspuns:

Foloseste un nuantator. E destul de ieftin (pana in 10 lei) si te tine cam 4 spalari

| Luv you a răspuns:

Iati un spray colorat pentru par, e in jur de 7 lei. Cauta la magazinele de cosmetice. Sper ca te-am ajutat! :*

| puffa_6346 a răspuns:

Bunahappy!

si eu am parul tot saten si chiar ieri mi-am facut niste suvitebig grin[blonde, verzi si albastre]cu spray colorattongue

dupa o spalare se duce!hee heesi tine vreo 5-6 oretongue

sper ca te-am ajutat:*!

| xxCupcakExx a răspuns:

Pai eu mi. l fac cu Albastru de Metilen de la farmacie sau cu Violet de Gentziana si tine 3 zile...si apoi poti sa te faci din nou

| DaianaDC a răspuns:

Am niste prietene care si-au facut roz albastru mov roscat sh se i`a dupa 10 spalari...in jur de 10 spalari...sh nu cred ca e daunator pentru parbig grin sper ca te-am putut ajuta happy