| Luv you a întrebat:

Am picioarele subtiri; d si vreau sa ma mai ingras putin la pulpitza happy, cum pot face? Stiti niste exerciti ceva? Pls raspunsuribatting eyelashes :*

Răspuns Câştigător
| myhay144 a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa le faci, daca manaci poate putin mai mult mai pui pe tine, dar in rest daca asa o fi geneticu tau nai ce sa ii faci, poate 1 an 2 se mai maresc, am un prieten baiat care face sala de 4 ani si ceva si picioarele le are tot slabe, asa e el din genetic si le lucreaza la sala dar nu ii cresc bine, asa si la tine asta e geneticu, intre timp poti incerca:alergari, mers bicicleta, genoflexiuni etc.

7 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Eu m-am ingrasat in stil barbarlaughing) cand muncam mult adica foarte mult, si nu depuneam niciun efort laughing am facut bulanele=p~ laughing).
Acuma depinde si de tine ca nu toata lumea se ingrasa la fel : eu am ingras la bulane si fund cand mi se punelaughing). tu poti sa te ingrasi in sus. Depinde!

| kiss1 a răspuns:

Exercitii, nu prea sunt multe, ele de fapt te ajuta sa slabesti, nu sa te ingrashi.Am,apropo aceeasi problema ca tine. Dar eu de citeva luni incoace maninc foarte mult, nu prea mai alerg, lenevesk des, acum ca a venit si vakantza, si chiar observ rezultate, deci, te sfatuiesk sa faci aceleasi lucruri ca mine.
Sper ca ti-am putut fi de ajutor.
O zi buna in continuare.
Pa-pa.

| Alexandra. a răspuns:

Alergari :*

| shadovv a răspuns:

Jogging + mananca mai mult

| diaa a răspuns:

Si eu sunt cam tot in situatia ta straight face si fac inot, sport care dezvolta toti muschii corpuluilove struck. Poti sa incerci daca iti place ideea.Mult noroc:X

| ilovemusic a răspuns:

Sa stai la tv, sa papi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda un stepper, si fa la el DOAR 1 data pe saptamana 5-6000 de pasi. Ideea e sa nu faci in fiecare zi cate putin-pentru ca asta va subtia piciorul, in schimb, prin antrenamentul rar si intens, muschii vor avea timp sa se refaca si sa creasca. Ti-o zic din experienta propriewinking