| bebbelinazavatki a întrebat:

.am primit de la oriflame contractul de vanzare cumparare... dupa aia l.am trimis inapoi. cam in cat timp ajunge la ei ca sa.pot beneficia de alaea 18 zile? Precizez l.am trimis cam de 8 zile.

2 răspunsuri:
| MariusSorin a răspuns:

Cred ca deja a ajuns. Si sora mea este reprezentatnt si nu a avut probleme cu beneficiul de 18 zile

| Niculinaa a răspuns:

Daca te-ai inscris online...trebuie sa faci primele 3 comenzi cu plata ramburs apoi vei beneficia de plata pe credit (cele 18 zile)...[cel putin asa mi s-a intamplat mie].
Dar cel mai bine ar fi sa contactezi sponsorul tau care te va indruma si te va ajuta. Sigur ai primit un mail cu numele si numarul sponsorului tau.
Succes!