| sheldoncooper a întrebat:

Am puncte negre pe obraji (pometi) si nu stiu cum sa scap de ele. Cunoasteti niste produse care ma pot scapa de aceasta problema?

1 răspuns:
| Lunara a răspuns:

Am citit ca sucul de la portocale si lamai e benefic, incearca sa freci o coaja de portocala/lamaie pe ele seara.
Eu obisnuiam sa fac inhalatie cu muset si apoi sa imi frec fata cu tifon. Aburul cald deschide porii si permite curatirea in profunzime.
Sper sa scapi de punctele negre cat mai usor si mai repede! happy