| bloonduta a întrebat:

Am putina celulita sus pe picioare si as vrea sa scap de ea? Cum as putea?(creme, exercitii etc.)Funda!

5 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Foarte inteligent. Macar de scriai corect.

| Farmec a răspuns:

Pentru ca este vara iti recomandam un gel anticelulit cu senzatie racoroasa:http://farmec.ro/produse/corp/cryo-gel-modelant-pentru-slabit-62.html
Are o acţiune imediată, cu un puternic efect de răcire şi o acţiune de durată cu efect de fermitate dat de complexul Bio-Slim PF, fapt ce amplifică procesul de slăbire. Uleiul natural de lămâie este excelent pentru tonifiere, fermitate, energizare. Gelul are proprietăţi puternic emoliente lăsând pielea catifelată, suplă şi delicat parfumată

| AdeSnk a răspuns:

Buna, eu am un fel de gel Cellufight se numeste(roz) si un aparat Relax&Tone, este destul de bun happy
parerea mea..iti dai mai intai cu acea crema(sau orice gel/crema anticelulitic si dupa folosesti aparatu)