| Baby a întrebat:

am si eu 2 probleme :
1- vreau sa imi maresc sanii intr-un mod natural asa ca va roooog orice sfat e bun, mai putin " asteapta sa te mai dezvolti. & etc." na chestia e ca am 14 ani si ii am fooooarte mici :d si o sa vina vara, merg la mare, strand si vreau sa am ce baga in sutien. Si mai sunt vreo 3 luni deci un tratament trebuie sa dea roade pana atunci. Eventual spuneti-mi daca-mi recomandati tinctura de marar sau nu:*

2. Eu am fruntea lata si ma gandeam ca daca mi-as lasa parul sa mai creasca, adica bretonul, pentru ca acum il am pana la barbie, si l-as face o carare pe mijloc oare ar mai diminua din latimea fruntii? am vazut la megan fox ca merge dar nu sunt sigura ca am fruntea ca a ei, a mea e cam cat a lui rihanna... anyway spuneti-mi ce solutii aveti voi pentru o frunte mare va rog :* mai putin tuns bob sau breton drept pentru ca am un vartej nasol, iar scurt nu vreau pentru ca am parul lung acum si vreau sa-l tin asa
Fuuuunda! :*:*

Răspuns Câştigător
| Quibblo a răspuns:

Sa iti creasca sanii,ei se dezvolta mai mult dupa primul contact sexual. Tictura de marar se spune ca ajuta si la dezvoltarea lor, sincer eu am incercat si nu s-au vazut prea mari diferente, alegerea ta daca vrei sa incerci sau nu.

5 răspunsuri:
| poiuiyhvb a răspuns:

Cum sa te strangi frate de ei?!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Aceeasi problema o am si eu. numai ca la mine e mai grav ca am 16 ani :)).dar mi s-a zis (la medic) ca e ok.si ca se vor dezvolta
2. opteaza pentru o tunsoare rebela (inclusiv bretonul )

http://www.fashionisingpictures.net/photoshoots/retrobobhairstyle.jpg

Bafta! :)

| diavolita_4468 a răspuns:

Pai pentru inceput...sani nu poti sa ti marestii natural.ei o sa cresca singuri.2 faci cum iti place tie...nimeni nu decide pentru tine.cum ai alege cred ca o sa fie corest.te pup si bafta

| MilkChocolatte a răspuns:

Sutien cu push up rolling on the floor)

| Stefan_7845 a răspuns:

Mananca multi morcovi si in fiecare seara,, singura,, sa nu te vada naiba cineva laughing dezbracate si strange de ei pentru 5-10 minute fara oprire cat poti de tare
intr-o luna ar trebui sa dea roade