| popescucarmen43 a întrebat:

Am si eu 3 intrebarilaughing

1.Am vazut la sora unei bune prietene care a facut liceul la piatra,un fel de husa ca un toc, verde gen army, si continea niste casti de alea mari pe ureche..tot am cautat dar nu gasesc nicaieri pe niciun site..si nu stiu cum se cheama.

2.Ce parere aveti de apele micelare de la garnier? care vi se pare mai buna pentru tenul cu pete de acnee si puncte negre? N as mai folosii apa de la robinet pentru curatarea tenului e foarte anapoda.

3.ati facut vreodata masca cu gelatina pentru puncte negre? cum ati procedat? e buna?

2 răspunsuri:
| Andrea39 a răspuns:

1. Incearca aici: https://www.facebook.com/selfiestick.ro/
2. Nu are importanta, toate curata la fel de bine
3.Da am incercat. Daca si ten semsibil sau deschis la culoare nu-ti recomand. Mie nu mi-a tras nimic.Tot ce s-a intamplat a fost ca am avut tenul mai luminos.
Sper ca te-am ajutat. Fu

| Bry_Bryana_1999 a răspuns:

2.alege apa miclara cu flori de mac