| Gabriela192120 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri. Anul viitor voi fi mireasa, eu si sotul meu suntem cam de aceeasi statura. Ce rochie de mireasa ma sfatuiti sa aleg, pentru a arata frumos impreuna? Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alege ce se poarta acum ca rochii de mireasa. De unde sa stim ce gusturi ai tu? Intra pe site-uri.

| anamariarot a răspuns:

Alege una care sa fie in ton cu silueta ta, sa te avantajeze, dar sa iti si placa. De exemplu, daca esti mai plinuta, nu poti alege o rochie tip sirena. Mergi in magazine si probeaza

| dragodana a răspuns:

Salut! Rochia este importanta, dar accesoriile fac diferenta.Rochia depinde de silueta ta.Pantofii trebuie sa fie cu talpa joasa pentru a nu fi mai inalta decat viitorul sot.Si mai ai si avantajul de a fi comoda. Daca ai purta tocuri te vor durea picioarele si ai ajunge desculta sau tot pe ceva cu talpa joasa.Si voalul trebuie sa se prinda la baza capului. Daca ai alege unul care sa se prinda in varful capului ai adauga centimetrii in plus la inaltime.
Spor la cumparaturi si casa de piatra!