| TheMoonGirl a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi in legatura cu parul. Am parul cret ( ceea ce urasc)...nu.l pot tine desprins din cauza ca imi sta foarte stufos... c pot face sa-mi stea si mie bine? [orice numai placa nu] Multumesc! Dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Am o colegă care are părul foarte creţ, dar şi foarte... pufos laughing, şi îi e greu să şi-l aşeze. La recomandările noastre (celelalte colege), acum vreo 2 ani a mers la un salon şi l-a filat, a scăpat de "puf", şi au rămas doar cârlionţii, arăta foarte frumos aşa.
Vezi dacă e cazul tău şi încearcă.

| alonet a răspuns:

Solutia mea e sa gasesti pe cineva care stie tunde par cret... daca esti din cluj te ajut eu, ca idee mai sunt diferite produse care ajuta mult de ex. add some body, sau curli artist, amandoua de la wella

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Nu t mai pieptana des:p stiu pare ciudatlaughing da poti sa incerciwinking

| LLO a răspuns:

În sfârşit am cu cine să.mi împart necazurile. Şi eu am avut acceaşi problemă dar, mi.am luat din volum şi mi l.am făcut inscărit iar acum mă dau cu gel sau spumă şi stă foarte bine nu mai stă umflat.