| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Eu am parul ondulat inspre cret,si are foarte mult volum. momentan parul il am filat, numai ca am nevoie de sfaturi: cum sa fac sa nu mai am foarte mult volum si sa stea cat de cat ok? fundita happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu il am la fel,dar nu ti-l mai fila ca ii adauga si mai mult volum, mai degraba tunde-l in scari. Exista si multe produse care promit ca iti indreapta parul sampon, balsam, masti de la elseve sau alte marci, sunt bune dar scumpe si trebuie sa te tii de ele...sa stii ca parul cret sau ondulat este considerat foarte frumos si atragator si unele ar da orice sa aiba parul ca al tau, mai ales daca il ai blond sau culoare frumoasa deschisa arata genial buclele alea... oricum si eu l-am vrut drept si numai placa m-a ajutat, dar ai grija sa folosesti protectie termica sa nu ti-l arzi ca eu a trebuit sa tund jumate din el happy

2 răspunsuri:
| TimeParadox a răspuns:

Mda.sa stii ca m-a ajutat foarte mult laughing thx man

| yourfriend111 a răspuns:

Ai incercat cu placa?