| Beatricce a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi.Maine trebuie sa ma duc la un majorat si mi-am luat o rochita alba, problema este urmatoarea, menstruatia mea a venit mai repede decat trebuia cu cateva zile iar acum sunt putin disperata nu stiu ce sa fac? ce sa pot lua sub rochita sau cum as putea rezolva sa nu cumva ma patez? cred ca partea feminina ma intelege, stiti cum e in perioada acesta.Nu as vrea sa fiu frustranta toata noaptea ca patez rochita dar nu stiu cum as putea rezolva sa fie bine, Daca aveti ceva idei va rog dati-mi ceva sfaturi.Multumiri!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iti recomand niste O. B-uri. Poti sa-ti iei in poseta 3-4 de rezerva si le mai schimbi o data la 1-3 ore. Asa sigur nu te vei pata. Succes!winking

| Andreea1119 a răspuns:

Eu de obicei cad am asemenea probleme...folosesc si ob si un absorbant mai comod...sa fiu 99% sigura ca nu se vor intampla chestii neplacute:p

| gux2 a răspuns:

Tias spune si eu sa folosesti OB-ur dar ti sa mai zistongue

| Alexandra_3484 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa foloseste absorbante din alea de noapte si sa mergi mai des la baie sa controlezi pentru orice problema imprevizibila.

sper sa-ti fi fost de folos!

| Alexandra_3484 a răspuns:

Poi cred ca ar trebui sa-ti iei niste absorbante de noapte si sa mergi mai des la baie sa vezi daca e vreo problema.

Sper sa-ti fi fost de folos!:*

| yubireeterna a răspuns:

Pai uite daca nu mai esti virgina poti sa folosesti un obeu si 3 ore ai poti sta linistita dupa care il poti schimba! si daca esti virgina exista ob mici! du-te la un magazin si o sa vezi! sper ca tea putu ajuta!