| Eu4EverX a întrebat:

am o problema trebuia sa imi vina menstruatia in data de 19, 20 si nu mi-a venit nici azisad...insarcinata nu sunt deoarece nu am avut contacte sexuale.Stiu ca o intarziere de cateva zile nu este grav dar as vrea sa imi spune-ti va rog o metoda cum sa imi vina mai repede pentru ca nu vreau sa fiu de revelion "pe stop", o sa fiu imbarcata putin mai sumar si nu vreau sa ma patezsad Va rog daca stiti o metoda?

P. S : Fara mistouri va rog.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Am inteles de la o prietena ca ei daca nu ii vine bea o cana de vin rosu fiert si face o baie calda.la mama merge chestia asta...cred ca o sa incerc si eoo ca nici mie nu mi-a venit si sper sa nu imi vina tocmai de revelionhee hee

6 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie cu tine :-ss Bunica mi-a spus sa beau niste vin rosu, poate ajuta. A, si vezi sa nu intreci masura cu vinu. blushing

| dada a răspuns:

Nu cred ca exista metoda...

se mai intampla si sa-ti intarzie... poate este vb de o raceala "jos"

| Aries90 a răspuns:

Si eu sunt fix in aceeasi situatsie si ma stresez sa nu fiu de revelion pe stop laughing. Voi incerca faza cu vinul, chiar am nevoie. Cu cat bei mai mult vine mai repede oare? laughing) blushing

| cocolina a răspuns:

Sincer nu cred ca exista...

singura solutie ar fi sa iti schimbi "costumatia"...:d

Răspuns utilizator avertizat
| nukulik a răspuns:

Stiu ca e cam tarziu acum si nu mai ai nevoie de rasp meu. Dar si eu am avut menstruatie de revelion asa ca mi-am luat inima in dinti si am incercat un ob. M-am simtit foarte bine si nu m-am patat deloc.