| FrunzaDeToamna a întrebat:

am si eu o int parul meu se uleiaza ff repede ma spal cu sampon clear nu e bun? ce sampon as mai putea folosi? orice inf ar fi utile
Funda pentru cel mai folositor rasp

Răspuns Câştigător
| AleAnyo a răspuns:

Foloseste orice sampon Nivea, si daca ai si matreata, incearca sa te clatesti cu otet, dupa fiecare spalare. Efectul nu va fi imediat. Acesta va aparea abia dupa vreo 3-4 saptamani, deci, in caz ca vei folosi sftaul meu, ai rabdare, si lasa spuma, fixativul, placa, ondulatorul, balsamul sau orice folosesti tu(pentru un timp). Spalate doar si nu folosi nici feonul. SPer ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cred că vrei să zici că se îngrașă foarte repede. Și eu am aceeași problemă, și mă spăl cu Garnier Fructis antimătreață pentru păr gras. Mi se pare cel mai bun.

| hummer24 a răspuns:

Incearca samponul Petrole Hahn de la farmacie, e f bun ai sa vezi, bafta happy

| LifeLife a răspuns:

Eu folosesc head&shoulders sh mi se ingrasa parul la 3-4 zile dupa spalare, deci eu una ti l-asi recomanda pe asta...acm depinde sh de par dar cred ca ar fi mai bine sa cauti un sampon pentru par uleios/gras.happy