| Danutza_8092 a întrebat:

Imi puteti spune cu ce sampon sa ma spal pentru sa imi creasca parul foarte, foarte repede? Dar sampon! Ma spal cu "Clear" dar nu este bun deloc!

Cine ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| sugarsweet0111 a răspuns:

Ohh...Clear, Gliss, Pantenne si toate astea din comert nu sunt ca cele profesionale, eu folosesc Kerastase, si sunt super multumita. Bine, folosesc toata gama...probabil au efect mai intens asa. Sunt putin mai scumpe, dar trebuie sa le incerci. :*

2 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Pai incearca uleiul de ricin e fff bun pentru cresterea parului

| Danutza_8092 explică:

Eu vreau sampon! Nu ulei!