| ViorelaVio a întrebat:

sarbatori fericite asa sa pun intrebarea mea :m-am tuns cam prin septembrie... aveam parul pana la cot si dupa ce m-am tuns am parul pana la umar si as vrea sa imi spunerti ce as putea folosi pentru a mi creste parul mai repede mentionez ca ma spal cu clear care are acea biluta portocalie de pe etichetabig grin multumesc si funda pentru cel ce va da rezltate.

Răspuns Câştigător
| AlexiaB a răspuns:

Foloseste ulei de ricin este ff bun il folosesc si eu!

Inainte sa faci baie cu 3 ore iti dau cu el si iti pui un prosop si dai cu feonu peste prosop ca sa se deschida porii!:*.

Sper ca te-am ajutat:*:*

Si uleiul de ricin il iei de la farmacie:*:*

Fundita?:*

Sarbatorii fericite:*:*

1 răspuns:
| RiRihXd a răspuns:

Asta e veche, si miroase urat: gaz si usturoi. Da rezultate. Unchiul meu a ramas fara par, s-a dus la un specialist si i-a spus sa se dea cu gaz pe cap si sa se frece cu usturoi. Daca nu(cu siguranta nuhee hee, poti merge la farmacie si sa intrebi acolo daca au o solutie pentru par, parca incepea nu "i", "e" sau "n", nu mai stiu. sper ca te-am ajutat.winkingwinkingwinking