| pufoasame a întrebat:

Am si eu o intrebare? A vazut cineva prin magazine noul balsam de buze nivea fruity shine pink guava? Daca da unde? Ca il caut si nu il gasesc.Pentru cei din Bucuresti...merci

Răspuns Câştigător
| Adișa_9127 a răspuns:

Chiar mi-am luat ierilaughing din cora sun plazalaughing

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cred ca il poti gasi in farmacii happy

| Adișa_9127 a răspuns:

Aaa da era jos la casa de marcat si am mai vazut sin in careffour grand arenawinking

| Ðianna a răspuns:

Buna happy
Incearca sa cauti in supermarket`uri, langa casele de marcat.de obicei gasesti balsam de buze nivea :* te-am pupat

| pufoasame explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri.maine dau o fuga pana la grand arenabig grin. :*:*:*

| pufoasame explică:

"Adisa'' sigur ti-ai luat balsam nivea cu pink guava? ca am fost in sun plaza, in grand arena si in toate magazinele din zona aia.si nu aveau si nici nu au avut...

| pufoasame explică:

Ms mult lexlex