| myreluca12 a întrebat:

Buna TPU...intrebare rapida pentru fete. ce alegeti dintre : 1.luciul de buze very me-pink me perfect de la oriflame sau 2.lip care PINK GLOSS & SHINE de la nivea? nu stiu ce sa aleg.plz ajutorr...mersi frumos FUNDAA.:dwinking

Răspuns Câştigător
| MyMindRules a răspuns:

Cel de la Nivea.winking

7 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Aleg 2.de la Nivea

| MadneSsCat a răspuns:

Cel de la oriflame, deoarece este mai hidratant pentru buze si are o culoare mai frumoasa, pe cand cei de la nivea au inceput sa strice reteta in sensul ca nu mai ofera hidratarea si culoarea cu care ne obisnuisera

| amoramor a răspuns:

Luciul de la Oriflame.

| pinkpityc a răspuns:

.luciul de buze very me-pink me perfect de la oriflame funda:d

| ainna4 a răspuns:

Eu aleg 1 acum in functie si de marimea si forma buzelor apoi nuanta fetei

| Constantin_Andreea_1994 a răspuns:

Niveahappy

| flory132 a răspuns:

Eu as alege luciul de buze de la oriflame pentru ca e mai bun.