| catelusipufosi27 a întrebat:

Ce parere aveti despre balsamul de buze nivea fruity shine chery?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti vine sa-l mananci

| Glamour612 a răspuns:

Mie îmi place foarte mult. Dă o nuanță delicată și discretă, miroase foarte bine mai că îți vine să îl mănânci și îți face buzele foarte moi. love struck

| viki16 a răspuns:

Foarte Bun Pe langa faptul ca iti hidrateaza foarte bine buzele le si coloreaza un pic si miroase extraordinar il poti folosi inainte de a saruta pe cinevawinking

| QuiPp a răspuns:

Este foarte tare, si eu il am, iar avand in vedere ca este balsam are rol in hidratare, si chiar are o culoare si un miros deosebit ^^.

| cobraSangerie a răspuns:

Ea porcarie