| Raluka16 a întrebat:

Bunahappy Am si eu o intrebare...Am o jacheta din imitatie de piele scurta pana in talie si o prietena mi-a purtat-o si mi-a largit-o.Ce credeti ca as putea sa ii fac sa o mai stramtez putin? Daca o spal in apa calduta nu si-ar reveni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Nu o spala, imbraca-te cu ea si ai sa vezi ca se da dupa tine.
Am patit si eu si am spalat-o, am bagat-o in masina si am setat cel mai scurt program happy

Nu a patit nimic, ba chiar era curata si mirosea a balsam de rufe :X
!

Data viitoare nu o mai imprumuta
pa-pa

| Raluka16 explică (pentru anonim_4396):

Voi incercahappy Mersi mult>big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să o speli?
Mergi la o croitorie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e mai largă puţin ce are?

| Claudia15Maria a răspuns:

Cred ca da

| Flinstone a răspuns:

Nu, nu cred :-s. Dar incearca, in cel mai rau caz ramai fara happy.