| E3lla a întrebat:

am si eu o intrebare! am ochii verzi-caprui si sunt vopsita saten inchis, si as vrea sa imi fac suvite blond sau roz, si nu stiu daca mi-ar sta bine.as vrea sa ma ajutati daca doriti! nu stiu ce sa fac vreau sa-mi schimb look-ul!

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Nu depinde numai de culoarea ochilor si a parului ci si de trasaturi,de forma fetei si, nu in ultimul rand, de personalitatea ta big grin.
Parerea mea... daca incerc sa imi construiesc o imagine vizuala thinking ar fi ca :
1.Suvitele blond ar arata interesant pe parul saten inchis daca ai tenul deschis, fata ovala si trasaturi delicate, mici.In caz contrar, nu.
2.Suvitele roz nu ar fi cine stie ce.Te face sa arati infantila si ca si cum ai fi "aparuta" dintr-un anime.Mai bine, nu tongue.
Acum faci ce vreibatting eyelashes! Numai bine!

| E3lla explică (pentru Ramonaaaa):

Am fata ovala si pometi inalti dar nu stiu ce sa spun...mersi oricum te poup:*

| Ramonaaaa a răspuns (pentru E3lla):

Cu placere :*

| DrA a răspuns:

Intra pe www.taaz.com si fa-ti un cont. Poti incerca peste 1000 de tunsori si culori gratuit. Eu asa fac de fiecare data cand am o dilema, cum mi-ar sta daca ma tund intr-un fel sau daca ma vopsesc cu nu stiu ce culoare. E foarte fain, trebuie doar sa iti incarci o poza cu tine, de preferinta cu parul prins la spate si poti incerca toate lungimile si culorile de parl. Succes

| E3lla explică (pentru DrA):

Mersi moult poup:*

| MariusCs a răspuns:

Hmmm probabil ti-ar sta bine cu suvitele un blod deschis spre alb, sau daca spui ca esti saten inchis peste el ar prinde bine un roscat inchis!

| E3lla explică:

Multumesc mult! va poup