| єℓєηα a întrebat:

Buna :-*.
Am si eu o intrebare... As vrea sa ma tund, insa nu stiu daca sa ma tund in scari si atat; sa ma tund in scari si sa mi'l filez; sa ma tund in scari, sa mi'l filez si sa imi fac si breton sau sa ma tund in scari si sa imi fac breton.
Aici sunt cateva poze cu mine ca sa va faceti o parere:

http://www.hi5.com/......otoUser.do

P. S.: As vrea pareri de la cei care chiar sa pricep... Dau fundita :-*

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Acum depinde si ce fel de breton vrei. daca vrei sa fie pe frunte sau intr-o parte. Eu din cate am vazut ai firul subtire si fin. si cred ca ti-ar sta bine cu el tuns in scari dar nefilat pentru ca filatul il subtiaza si mai tare si cu un breton intr-o parte:* oricum e bine sa mai ceri sfaturi si celei care te va tunde pentru ca stie mai bine

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine cere sfatul hairstylist-ului.
Pa, pa.

| cristi202 a răspuns:

Oricum te-ai tunde, tot tu insati vei fi, si aceasta e cel mai important lucru! Be yourself! zic americanii

| cristi202 a răspuns:

Si oricum te-ai tunde, tot frumoasa estiwinkinghappy

| Bii26 a răspuns:

Decizia ta

mie imi place oricumwinking

| єℓєηα explică:

Sorry... Linkul celei ce'a doua poze era acesta: http://www.hi5.com/......MyPhoto.do

| deidi13 a răspuns:

Pai crede-ma ca ma pricep la chesti din astea.parerea mea este una buna si cum gandesc eu te avantajeaza.eu zic sa te tunzi filat apoi sa ti-l indrepti cu placa si sa-ti faci breton pe partea dreapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa vorbesti cu coafeza tabatting eyelashes

ea iti poate spune ce ti se potriveste si ce nu

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-l in scari si atat:* sau daca vrei si breton neaparat poti sa iti faci pe o parte caci bretonul
drept nu cred ca te-ar avantaja:*