| Andrevia_1205 a întrebat:

Buna :* am si eu o intrebare. cu ce pot sa imi tai blugii? cand zic tai ma refer la taieturi orizontale cu franjuri. ce ar fi mai potrivit caterul sau foarfeca? sau altceva? voi cu ce ati taiat? happy mersi big hug va puuup happy

3 răspunsuri:
| Zuzulina_9287 a răspuns:

Eu nu am taiat am cumparat de la zara dar am o persoana care i-a taiat cu lama si arata bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarfeca, logik,
si...
nu prea merg franjuri pe blugistraight face
pe pantaloni de obicei...
incearca valuri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama mea este croitoreasa si bunica a fost candva croitoreasa.Nu! Nu taia blugii cu cateru"! Doamne fereste! Cu foarfeca, iar sa faci asta nu-i prea simplu.Mama parca mai foloseste ceva si trebuie sa pui o chestie dedesubt.