| chocolathe a întrebat:

Buna!happy. am si eu o intrebare...cum as putea sa am genele mai lungi? in afara de a folosii mascara pentru alungirea genelor.se poate in alt mod?thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste o perie curata pentru mascara si imbibo in ulei de ricin si da-te pe gene ori de cate ori se usuca si in primul rand la culcare.

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa te dai in fiecare seara cu ulei de ricin pe gene.Dar rezultate vor aparea dupa vreo doua luni.succes!

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Uleiul de ricin, te dai in fiecare seara pe gene, il pui si tu intr-un tub de rimmel care e curat sau macar foloseste o periuta de la rimmel
winking