| babydolldeea a întrebat:

Niste metode naturiste de imi face genele mai lungi? si poate putin mai dese?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Incearca uleiul de ricin, seara dupa ce te demachezi aplica usor pe gene cu mana cateva picaturi de ulei.Cu timpul vei observa ca ele vor creste si vor deveni mai reszistente, nu vor cadea asa des la demachere.

3 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru funda :* Numai bine!

| Izy a răspuns:

Poti sa incerci un tratament de la mavala pentru gene, uite mai multe detalii aici http://machiajochi.ro/tratament-mavala-double-lash-review/14/

| belze9but a răspuns:

Ulei de ricin, bv mariposa, e natural si f ieftin, il mai poti folosi ca tratament impotriva caderii parului si intareste in acelasi timp si radacina, daca ai probleme cu negii si alunitele, intarirea unghiilor. Seara incarzeste sticuta de ricin la jetul de apa calda de la ciuveta, apoi aplici usor pe gene cu un betigas (de urechi), dimineata speli ochii cu grija si dupa ceva timp ai sa vezi rezultate, bafta >:d