| kmelutza a întrebat:

am si eu o intrebare.cum as putea sa imi fac acasa o geanta? am cteva idei. dar nu indeajuns. ce materiale as putea folosi pentru a iesi ceva dragut?

9 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Cred ca cel mai simplu ar fi sa 'reinventezi' o geanta mai veche aplicand pe ea diferiti nasturi funda tot felul de chestii decorative care'ti plac.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am vazut una tare din cheite de bere/suc - de la doze. Daca nu te tine sa faci chair asa ceva, le poti folosi pe alea doar ca ornamente, ies destul de dragute.

| caramelitamia a răspuns:

Pai daca nu ai masina de cusut, atunci poti sa-ti faci o ganta in stly etno/hippie, asa cum am facut cu o prietena.
iei ceva material tare bej/alb crem,
si faci broderii pe ele, um te pricepi tu, niste flori, frunze.
parerea mea este ca, nu poti saci o geanta in alt styl, deoarcee alte gentzi sunt cusute incat nu se vede cusatura, foarte precis e.
p. s.: daca vrei, iti trimit pozele cu geata. scrie'mi!

| caramelitamia a răspuns:

Dece nu pot sa-ti scriu mesaj? scrie'mi un mesaj cu id'u tau, terog, si pe messs iti trimit pozele cu geanta. :*

| danutza a răspuns:

Am vazut ca se poarta albul si negru dungutze poti folosi un material cu ambele culori in dungi verticale :X si sa iti atasezi si un accesoriu gen portofel happy

| turist a răspuns:

Cel mai la indemana ar fi niste blugi iesiti din uz...(stii treaba cu reciclareawinking ) E un material rezistent si in functie de imaginatia ta iti poti crea o poseta moderna sau una retro, sau ce vrei tu...
spor la treaba!

| lorely1308 a răspuns:

Poti de asemenea sa folosesti o gentuta mai veche de a ta pe care sa aplici o fundita facuta de tine din organza! Si efectul va fi senzational, si unic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.wonderhowto.com si gasesti acolo videoclipuri

| pysysexyshyrea a răspuns:

Ha, ha, ha,,,,,,,, sa, sti, ca, kasesti, gentziii, si, la, 25, de, lei