| eooooooo a întrebat:

am si eu o intrebare:cum asi putea sa am o silueta de invidiat? mersi

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai pentru asta trebuie sa ti o dieta si sa faci mult sport si daca se poate sa faci sport in aer liber.inlocuieste painea alba cu painea neagra si cauta la farmacie un ceai pentru slabit

6 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Faci sport, mananci cat mai santos, la ore fixe, nu pierzi noptile..etc

| cely a răspuns:

INVIDIIND

| LoryM22 a răspuns:

Un regim disociat si sport, sanatate si muschi tari.

| otypa a răspuns:

Facan-d sport si sa mananci la ore fixe in fiecare zi.sa incerci sa iti faci un orar pentr-u mancare.

| mioara_1431 a răspuns:

Consuma numai legume si fructe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Alimentația formată din legume și fructe proaspete împletite cu mult sport și încheiat cu consumul de lichide neacidulate (apă plată cu lămâie, ceai, suc de fructe și legume, etc.).
Succes la silueta ta de invidiat.
Pa, pa.