| Bianca1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum imi pot face o palarie de vrajitoare? Am o rochie lunga pana in pamant de culoare verde si in jos si la maneci are un voal de culoare maro inchis, pe care o voi purta la petrecerea de Halloween impreuna cu niste cizme lungi de culoare maro inchis spre negru. Voi lua si o matura cred. dar singura dilema este palaria.Va rog un raspuns.

Răspuns Câştigător
| FrumusicaAndreea a răspuns:

"Fa` un con din carton si roata lipeste`i asa ca o farfurie un cerc, toata din carton si da`i peste ea cu o vopsea neagra" buna idee... dar adauga o panglica verde si o panza verde care sa arate ca una de paianjen, ca sa fie mai "funky"

4 răspunsuri:
| momo a răspuns:

Eu am vazut palarie de vrajitoare la bam boo (in carefour orhidea dar cred ca gasesti si in alta parte ) + alte decoratiuni... cum ar fi panza de paianjanwinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey pai o palarieee pfff fa din carton ca un con adauga niste harti de culoae mov maro negru si verde inchis pe la margini pune-i niste puf negru...adica ai niste puf de la geaca? de culoare neagra? folosestel ar arata super a si apropo pune-i niste bostani decupatzi pe ia sper ca tziam fost de ajuor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa` un con din carton si roata lipeste`i asa ca o farfurie un cerc, toata din carton si da`i peste ea cu o vopsea neagra. Simplubig grin.

Baftaaa:*

| marcel11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dc te-ai luat dpe aia cu poza cu catzei?