| Anne_Marie_Jitaru_1997 a întrebat:

am si eu o intrebare daca amestec decolorantul cu vopsea se intampla ceva, o sa imi cada parul? a mai incercat cineva? p.s dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Nu are niciun sens sa amesteci decolorantul cu vopseaua. Decolorantul face ceea ce il recomanda numele, iti decoloreaza parul. E recomandat sa astepti macar o saptamana dupa decolorare inainte sa te vopsesti pentru ca distruge firul de par. Daca le amesteci nu o sa vezi niciun rezultat, sau cel putin niciun rezultat pe care l-ai vrea in parul tau.

2 răspunsuri:
| 22SuperGirl22 a răspuns:

Nu am încercat, dar nu cred că pătesti ceva. Caută pe net sau uită-te într-un manual de chimie. laughing)