| Majoreta a întrebat:

am si eu o intrebare:daca se rupe o unghie pe jumatate din carne, ea mai creste? va rog sa raspundeti

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Cel putin mie mi-a crescut fara nici o problema si acum arata exact asa, cum era si inainte. Deci, poti sa stai linistita. Bafta!winking

| Shinen a răspuns:

Stai linistita. Normal ca va creste.

| Anne_1755 a răspuns:

Buna! Desigur ca o sa creascawinking. doar ca o sa mai dureze un pic de timp. Dar pana atunci ar trebui sa iti pui un plasture, deoarece te v-a jena sau daca te vei lovi din greseala te va durea ft ft tare.Stiu din propie experientahee hee.

| alabala_4392 a răspuns:

AU! Creste n-ai grija.

| reghenimia a răspuns:

Bineinteles ca mai creste. Corpul tau se regenereaza. Trebuie doar sa ai rabdare si va creste ca noua.

| ZaNyKaa a răspuns:

Da crestebig grin Mie mi-a cazut d tot :-s Dar a crescuttlove struck Dar ai grija ca va durea rau :-s [cel putin p mine ma dureastraight face]

| ZaNyKaa a răspuns:

love struck