| FloryTrandafir a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare de curiozitate. fara mistouri
Cum pot sa arat la corp, etc, mai bine decat arat acum?
Ce pot face?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| shockyke3elovecs a răspuns:

Salut!

Un sport la tine acasa regulat merge foarte binehappy
Dimineata... pe la 7-8 asa faci abdomene, flotari, corene, tractiuni, daca ai gantere e foarte bine happy
Faci cate 3-4 seri le epuizare.]

Si seara daca mai poti si rezisti repeti happy
Trage tare si o sa vezi schimbarea
Bafta!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modeleaza corpul.

| Gogu06 a răspuns:

Depinde ce configuratie ai laughing. Daca esti slab baga greutati mari si trage, mananca sanatos, bea multa apa. Daca esti grasut fa fitness, alearga...

| adrew a răspuns:

Sai cu coarda, e foarte eficient si e distractiv

| DushulRece a răspuns:

Dar noi de unde stim cum arati acum? Poate nu exista mai bine de atat...

| crazy14 a răspuns:

Pai mergi la sala, fa sport, mananca sanatos...etc chestii de genu asta!:d

| Dicanul a răspuns:

Da' de unde sa stim noi cum arati acum? Daca esti grasa, oricum altfel ai arata, e mai bine decat acum.

| Irinush30 a răspuns:

Ar trebui sa ne explici putin fzionomia ta pentru a te putea ajuta.dar oricum ai arata crede-ma ca esti frumos/a pentru ca asa te-a lasat Dumnezeu:*