| Deea236 a întrebat:

este normal ca la varsta mea de 13 ani si am 1.49 inaltime si 45 de kg? Daca nu este normal, atunci cate trebuie sa am kg? Fundita pana maine! love struck

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

16 ani si aproape 70 kg, deci, 13 ani, e ok 45 de kg.
Dar daca ai cateva kg in plus, nu trebuie neaparat sa fii grasa, ci ai oase grele. Am colegi in clasa, slabanogi, nu ai pic de grasime pe ei, si totusi cantaresc mult, de la oasewinking
La 13 ani, e bine 45 kg, dar cum am spus, conteaza 50% greutatea si 50% greutatea oaselorwinking

4 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

E chiar bine.Eu la varsta ta aveam vreo 1.54 si 47 de kg.E ok.

| nesuferit a răspuns:

Oglinda ce iti spune?
invata sa pui accent pe parerea ta in primul rand

| catafreestyle a răspuns:

Pentru varsta ta e bine

| dianahaze a răspuns:

16 ani, 1.56 si 44 kg si nu, nu sunt anorexica. Arat 100% normal. La inaltimea ta, greutatea stas ar trebui sa fie 39 kg, dar avand in vedere ca ai 13 ani, e o greutate perfecta. Stai linistita si fa-ti griji cu greutatea cand o sa fii mai mare. Conteaza cum te simti si daca arati bine, nu ce spune cantarul.