| Aion_Souljudge_1983 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare in legatura cu un site de bijuterii cu elemente swarovski. Siteul este http://www.kelan.ro. Ce parere aveti despre ei si daca cineva a comandat de la ei poate sa imi spuna daca au intr-adevar calitatea la bijuterii la cum arata. Asi dori sa fac cumparaturi de un volum mai mare pentru firma la angajate. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SorinBadea a răspuns:

Iti recomand www.tyara.ro, cele mai frumoase bijuterii swarovski cu aur si argint la cel mai mic pret.