| qsazx50 a întrebat:

fetelor! A comandat cineva incaltaminte Nimati Shoes? Acesta este site-ul lor http://nimatishoes.ro/, au si pagina de facebook. Daca da, imi puteti da o parere in legatura cu calitatea produselor si livrarea acestora? As dori sa-mi comand o pereche de cizme, dar nu vreau sa fiu dezamagita dupa ce platesc. Multumesc anticipat! :)

1 răspuns:
| iubibila123 a răspuns:

Eu am comandat acesti papuci de mai multe ori dar comanda inca nu a venit...dar prietena mea are o pereche si este foarte multumita
sun confortabili si draguti...este o alegere buna sa ii cumperi
puplaughing)