| yynuta a întrebat:

am si eu o intrebare la sfarsitul clasei a8a la banchet, cati cm ar putea avea tocul?

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Eu deja mi-am luat niste botine (cu platforma) de aproximativ 15 cm.
Aproape ca astea : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te-am ajutat;)!

| yynuta explică (pentru dydu01):

Mersi pentru raspuns, si eu am vazut o pereche asemanatoare dar nu stiam daca ar merge, dar acum sunt sigura ca asa imi voi lua

| dydu01 a răspuns (pentru yynuta):

Cu placere happy!
Eu una cred ca sunt foarte potrivite pentru banchetwinking

15 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

De preferabil să ai un toc mai mic, altfel te vor durea picioarele. Ori îţi iei nişte balerini d'ăia de interior în geantă şi îţi iei tocuri mai înalte. Dacă te dor picioarele, îţi pui balerinii, nu stai desculţă. Eu am avut în jur de 13-14 cm în toc la banchet şi am rezistat toată seara, acum depinde şi de 'experienţa' ta.

| BiuL a răspuns:

Eu zic ca nu foarte inalte, maxim 10 centimetri, depinde si daca poti sa umbli pe ele, daca nu esti obisnuita cu tocurile, ia-ti de vreo 5-7 cm

| Reiikó a răspuns:

Buna!
Depinde si de inaltimea ta..totusi iti sugerez sa iti iei de 8 cm.
Pa pa!

| ピンク a răspuns:

Crede-ma, nu iti lua tocuri. Si eu am avut tocuri la banchetul din a opta, si dupa vreo 2 ore mi-am dat pantofii jos si am dansat desculta (ca mai toate colegele mele) laughing Niste balerini ar fi alegerea perfecta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Of,tocurile astea, niciodata nu mi-au placut.Dar, oricum, sfatul meu e sa-ti unele de 6-7cm,si sa nu-ti uiti balerinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in clasa a8-a am avut niste sandale aurii extrem de finute si de elegante! au costat foarte mult.
Si...:| le-am facut praf ca nu stiam sa merg pe tocuri :|..Imi pare rau de ele ....pana la urma am dansat desculta!
Daca ar fi iar banchet eu as alege :
http://www.asos.com/......oduct.aspx

pa-pa

| Dianatips a răspuns:

Maxim 16 cm, dacă depăşeşte deja trece în colecţia lui Mihai Albu laughing

| RzV28 a răspuns:

Pentru a face impresie frumoasa poate ave 5-8 cm dar iti garantez ca nu vei putea dansa cu ei si vei dansa in picioarele goale

| Deniiidk a răspuns:

Eu am avut tocuri de 10, dar daca iti iei asa inalte tocurile te sfatuiesc sa iti iei si balerini cu tine! :* Funda? :*

| piticuz a răspuns:

Tinand cont ca vei dansa... ar fi bine sa nu fie foarte inalt happy. totusi ai putea sa-ti iei tocuri (10-15) si cand iti obosesc picioarele sa ai la tine niste balerini (adidasti) ceva comod cu care sa te schimbi happy

| lahme a răspuns:

Eu personal nu prea sunt cu tocurile de aceea cred ca ar trebui sa fie sub 8 cm. Dar depinde si de cat de inalta esti ....doar nu vrei sa intreci usa. laughing

| alina50 a răspuns:

Depinde de inaltimea ta...

| myna2012 a răspuns:

Cam 8 sau 10.