| alexandra98flory a întrebat:

Cum v-ati imbraca la sfarsitul clasei a VIIIa, la banchet pentru a atrage atentia?(P.S. sunt fata)

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Cu o rochie sexy, cu tocuri, dacă nu eşti prea mică, lasă-ţi părul desfăcut şi machiaj potrivit cu rochia. smug Baftă!

| raullik007 a răspuns:

In costum... ceva comod. daca esti fata..rochie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimic, cel mult o frunza, o sa fi in centrul atentiei...

| marimariaa99 a răspuns:

Imbracate in ceva comod, o rochie frumoasa de seara. o sa atragi atentia prin simplitatea si frumusetea ta.simplitatea este cel mai sofisticat lucru asa ca mult succes te vei descurca ta. :*