| bfvhjcv a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Botonul Corector de la Gerovital(din gama Stop Acnee)
http://www.sanafarm.ro/......-1825.html

Cum vi se pare? am auzit ca un dezavantaj ar fi faptul ca nu exista o paleta de culori, culoare lui fiind un bej.ma intereseaza daca mai este nevoie sa folosesti fond de ten sau pudra dupa ce il folosesti.
Daca mai sunt alte lucruri de spus despre el, va rog sa-mi spuneti
multumesc si

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Da,lipsa nuantelor e un mare dezavantaj.Eu l-am luat ca sa imi trateze cosurile in timp ce le si acopera, dar nu a mers.Am tenul mai deschis si se observa foarte clar unde il aplic.Trebuie sa ai tenul galben/crem ca sa ti se potriveasca asa ceva.Deci nu merge purtat singur.Cu fond de ten/pudra pe deasupra nu am incercat pentru ca nu folosesc, dar nu sunt convinsa ca functioneaza decat daca pui o cantitate considerabila pe deasupra.In privinta eficientei cu care trateaza cosurile, am si aici indoielile mele.E adevarat ca face cosurile sa "coaca" mai repede, deci le usuca mai repede, dar imi raman semne de acnee si nu e de bine.Nu stiu daca e totusi de la stick-ul asta, totusihappy. Deci, ca sa rezum, e un produs bun, desi primul de acest gen pe care l-am folosit.Ma multumesc anumite aspecte ale lui, dar ma dezamagesc mai multe.Sunt sigura ca sunt si alte produse mai bune disponibile pe piata.Un exemplu ar fi stick-ul corector de la Eucerin.L-as cumpara si eu, dar din pacate nu il gasesc pe nicaieri.Deh.laughing Totusi Gerovital e o firma chiar foarte buna.Deci tu decizi. Sper totusi ca am mai clarificat anumite aspecte pentru tine. Daca mai ai intrebari legate de subiectul ata, iti stau la dispozitie.Succes! :*