| diaa a întrebat:

Bunaa:*. fetele ajutati-ma va rog. a folosit cineva Batonul corector purificator Gerovital Plant din gama Stop Acnee? Daca da, spuneti-mi daca va ajutat va rog! Ce efecte a avut si daca va place? Va rog mult! Multumescc!

Răspuns Câştigător
| n0name a răspuns:

Le-am incercat si eu pe toate. dar asta e destul de bunhappy am dat pe un cos si a doua zi mi-a disparut pe urma mi-am dat pe toata fata si o luna nu mi-a mai aparut nici un coshappy take care:X funda?

2 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu l-am folosit acum vreo doi ani si am fost multumita. Nu e insa destul sa te dai cu el pe cosuri, un rol important in stoparea acneei il are si curatarea tenului. Sa te speli bine pe fata cu un sapun cu sulf preferabil, dai cu o lotiune tonica pe baza de salvie (antiseptic) si apoi aplici batonul.
Mult succes si un ten de portelan, pa-pa!

| Luv you a răspuns:

Buna, o prietena de-a mea la foloit si este f eficient, til recomand. In cateva saptamani a scapat de acnee. Sper ca ti-am fost de ajutor :*