| βÚβÚ a întrebat:

micuta, micuta >:" Blugii bufanti avantajeaza persoanele slabe sau cele mai plinute? Adica ma refer la blugii aceia de la genunchi in sus largi si de la genunchi in jos, stramti pe picior ^^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoanele slabe. Iti ofera volum exact unde au nevoie: la fund si pulpe, dar le pastreaza talia subtire, cum vor baietii. Fetele care sunt mai plinute nu mascheaza defectul decat cu pantaloni mai lejeri pe toata lungimea, nu atragand atentia pe partea lor mai dotata happy

11 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Aia se numesc blugi conici/skinny, in nici un caz bufanti. Eu nu am mai auzit de blugi bufanti, cred ca nici nu stii ce inseamna.
Nu conteaza daca esti gras sau slab, conteaza cu ce ii incalti, ce bluza porti si de forma corpului tau si a siluetei.

| Derye a răspuns:

Una sunt pantaloni bufanti, blugii bufanti sunt rar purtati, arata urat si in nici un caz nu corespund descrierii de mai sus, asa ca inca imi sustin afirmatia.

meDeea@ Sa mori tu? Pantalonii skinny barbatesti nu sunt strami pe fund, ca noi nu avem de sa aratam. Intai te documentezi inainte sa afirmi aberatii.

@Cum am zis: nu conteaza ca esti grasa sau slaba, totul e sa fii bine proprtionata si sa ai o silueta care sa corespunda. Cauta pe google si vezi.

Eu nu aberez, mai bine tac decat sa zic prostii.

| yumeee a răspuns:

Avantajează ambele categorii, din opinia mea.
Avantajează o persoană subţire dacă îi vin bine adică să nu îi fie mari, dar avantajează şi o persoană mai plinuţă, adică cu pulpele mai plinuţe, cu condiţia să vină bine, să nu "crape" pe picior pe gambe.

| Stefania a răspuns:

Buna! Le avantajeaza pe cele mai plinute happy

| d33a a răspuns:

Persoanele slabe. Daca ai 80 de kg si mai iei si blugi din aia arati de 100 laughing

| βÚβÚ explică:

@ Julia : proasta nu sunt, pentru ca, dupa cum vezi am primit raspunsuri total diferite straight face... asa ca voiam sa ma asigur.

@ Derye! : nu stiu cum se numesc, dar eu n asta am intrebat din cate observi tongue si...ai zis ca nu conteaza daca esti slab sau gras, dar conteaza de corpul meu si silueta mea straight face Mi se pare cam acelasi lucru, nu?

| βÚβÚ explică:

@ Derye! : uite ca am cautat pe google la imagini si pantalonii aceia skinny de care spui tu...sunt total diferiti de aceia la care ma refeream eu, in schimb scrie si tu pantaloni bufanti sa vezi ce gasestiwinking Nu am zis pantaloni pentru ca eu la un magazin am vazut din material de blug...

| CrissCC a răspuns:

Eu zic ca persoanele mai salbutzehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoanele slabe clarhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Derye!, vorbesti prostii. Tu nu ai vazut in viata ta pantaloni bufanti? Pantalonii skinny de care ne vorbesti sunt stramti de sus pana jos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Derye!, tu nu te iei de sireturi cu mine. Nu cred ca avem acceasi varsta, da?

Ce legatura au pant skinny barbatesti(subliniez)? Ea e fata happy Esti plecat? Se referea la pant bufanti (a si specificat de care), de la genunchi in sus largi si de la genunchi in jos stramti. Un baiat ar purta deastia?
Esti aiurea.Mai si comentezi.Stai in banca ta daca nu stii.

Cat despre pantalonii skinny, vbim de o fata aici nu de un baiatwinking Tu intelegi ce vrei.