| geoox550 a întrebat:

Sunt GRASAlaughing. nu grasuta:O
GRASA
Ce haine sa port la scoala ca sa nu ma tot ia COLEGII si PRIETENII peste picior?
imi plac blugii stramti. si bluzele largi.

cateva poze va rog!:*

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

O persoana dolofana care imbraca haine prea stramte pare si mai mare. Nici hainele prea largi nu te avantajeaza, ca te fac lalaie!
http://www.121.ro/......cat34.html
http://www.eva.ro/......-7743.html

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Simplu Si eu am fost gras( acum am mai slabit ohm.)
Spunele ca daca pui mana pe ei draci ia gasit
Asa sigur nu vor mai rade...
Daca esti si vreo paluga de aia mare big grin cum sunt eu...
Pe cat de " grasa " esti.pe atat de mult o sa fuga de tinelaughing
Cel putin la mine merge cand zice unu ca sunt grasbig grin ii zic doar ca daca pun mana pe el laughingDraci il gasestebig grin

| ExtraSakadat a răspuns:

Nu purta blugi stramtistraight face.
Ia haine mai largi, negre; o sa te faca sa pari mai slabahappy
Incearca sa slabesti; excercitii in fiecare zi cel putin 30 de min.

Bafta!

| EvangelineDS a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine crede-ma dar roaga parintii sati deie bani si sa meri singura decat sa faci comanada si sa nu iti vina [ ca platesti in plus pentru ele ]

| mannu a răspuns:

Tine dieta happy 1000 de calorii pe zi maxim. (niciodata nu manca dupa ora 6). 0 grasimi, 0 sucuri carbogazoase, 0 zahar! happy
fa mult sport, du`te la sala. mananca regulat.
de ce sa iti complici viata fiind grasa si urata. cand poti sa fii slaba si frumoasa...
gandeste-te. sa o sa`mi multumesti mai incolo happy

| aMaLyA9712 a răspuns:

Pai poarta si tu ceva negru se zice ca te face sa arati mai slab...
sper ca te-am ajutat