| mabell23 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Vineri este festivitatea de premiere si nu prea stiu cum sa-mi fac parul.Initial m-am gandit sa-mi fac bucle si sa-l las desprins,dar acum sunt putin confuza. Vreau sa mentionez ca ma imbrac cu o bluzita cu maneca scurta(flori), niste blugi gri si probabil niste sandale sau tenisi.

Răspuns Câştigător
| Everybodyy a răspuns:

Buna :* Parerea mea este sa iti face bucle :* Dar daca nu vrei eu iti mai sugerez o ideewinking Sa iti indrepti parul sa lasi cateva suvite lungi sa ti le tapezi si restul parului sa ti-l prinzi intr-o coada va arata super :* Bafta :* funditabatting eyelashes

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici câteva sugestii, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| puricel a răspuns:

Daca esti premianta, fii cat mai simpla si naturala, pentru ca faptul ca iei premiu sa para o rutina. [poate sunt rea]

| dragos9234 a răspuns:

Daca iti crese barba sa o lasi sa se faca mare si sa te razi in cap.
Iti va sta bine
Daca nu iti creste barba poti lua fire taiate de pe cap si le poti lipi pe fata.
Merit funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti superficială. Nu contează cum îţi faci părul. E doar o festivitate de premiere, nu o nuntă. Wtf...

| i86e2 a răspuns:

Chelia e la moda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru i86e2):

laughing Daca tot ai chelit normal ca e la moda laughing))